top of page
become next superstar (940 × 300 px) (1080 × 400 px) (3).gif

BOSE


Bose on ülemaailmselt tuntud ja tunnustatud kaubamärk. Bose toodete hulgast leiab laia valiku kõrgetasemelist helitehnikat alates kõrvaklappidest ja kõlaritest kuni kodukinosüsteemideni.

Bose eesmärgiks on olnud alati täiusele püüdleva tõetruu heli saavutamine.

Kas teadsid, et just Bose tõi esimesena turule meile kõigile nii tuttavad mürasummutusega kõrvaklapid! Kuni tänaseni on Bose QuietComfort® mürasummutavad kõrvaklapid maailma parimate seas. Alles hiljuti müügile tulnud QC Earbuds II klapid on sõltumatute testide tulemusel tunnistatud maailma parimateks mürasummutajateks nii suurte kui väikeste klappide hulgas. 

 

"Ära kunagi kaota oma kujutlusvõimet. Unista alati asjadest, mis on paremad ja mõtle, kuidas nendeni jõuda." - dr. Amar G. Bose 

 

Tänapäeval paneb Bose kõige rohkem rõhku just igapäevaseks kasutamiseks mõeldud toodetele. Kes ei vajaks kõrvaklappe ja kaasaskantavaid kõlareid? Ja kes on juba Bose tooteid ostnud, tuleb ikka ja jälle uue toote järele!

 

Bose tooteid võib näha ka kõikjal sinu ümber: KUMU, ERM, Tallinna Sadama D terminaal, Viimsi Spa, V Spa, restoran NOA, restoran Tuljak jm avalikud ruumid. Maailmas on Bose tooted kasutusel olümpiamängudest Sixtuse kabelini, NASA kosmoselaevadest Jaapani Rahvusteatrini, lennukites, staadionitel, kauplustes, restoranides ja muidugi koduses. 

Bose on seal, kus on oluline helikvaliteet ja disain.

  

BOSE EESTIS

 

Bose toodete ametlik maaletooja Eestis alates 2001.a.on Tedra Trading OÜ. Bose tootevalikuga saab tutvuda siin.

bottom of page